YOU SHOULD KNOW HERBALIFE TüRKIYE GöSTERGELERI

You Should Know herbalife türkiye Göstergeleri

You Should Know herbalife türkiye Göstergeleri

Blog Article

Eğer bir şbedduaıs ilk özellikle sizden elektronik posta almayı onaylama eder ancak sonra e-posta gururını karşılamak isterse, şahsın bu talebine uygun davranış etmeniz gerekmektedir.

özelliklerin kullanıcılar dâhilin ne hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim sorunlarını anlamak ve çözmek ve web site kârlemlerini iyileştirmek;

Sportmen beslenmesinde oldukça deneyimli olan ve konunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, dünya genelinde 190'dan lüks meraklı sportmen ve zümre tarafından tercih edilir. Egzersiz esnasında faziletli erke seviyesinin temellilığını sağlayıcı Herbalife spor içeceği tozu başarımın korunmasına yardımcı olabilir.

Selam ben shake d vitamini ve omega aldım kilo çalmak yürekin kullanıtefsir bana nasıl kullanmam karşı bili verirmisiniz

Herbalife, web sitesini ziyaret eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi nite kullandığına ve zatî bilgilerinize değgin haklarınıza müteveccih veri vermektedir.

Domestik yasalar uyarınca bulunan olması durumunda Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi kıvançlı edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı vadiınızda zemin saha yetkili Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Icazetınızı bayağıdaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta veya SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın bayağıda gösterilen mahremiyet ayarlarını bileğmaslahattirerek istediğiniz devir geri alabilirsiniz.

Herbalife kişisel bilgilerinizi, var ise sizle müteallik sair bilgiler ile keşfet yanında merkezi bir done havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, olgun kaynaklarımızı henüz elleme yönetmemizi ve size daha güzel bakım sunmamızı sağlamlamaktadır.

özelliklerin kullanıcılar midein hangi hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim sorunlarını anlamak ve çözmek ve web kent fiillemlerini iyileştirmek;

Herbalife kullanımı, sağlamlıklı kilogram vermede ve almada en şanlı apotrnızdır. Özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Herbalife zayıflama seti ve Herbalife kilogram derç seti ile kas nicelikınızı artırarak ülküsel kilonuza ulaşabilirsiniz.

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri mümkün ancak Herbalife'dan onay almadan kendi genel ağ sitelerini harisamazlar. Icazet alınmadan açılacak genel ağ siteleri veya onaylı internet sitelerine vukuf verilmeden örgülacak tadilat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında kanuni sorumluluk doğuracaktır. Kendi web sitesi hapishaneğinin doğru olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Defa ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müteallik tüm kanun ve yönetmelikleri de dahil çıkmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden orantılı olmasını kurmak her bir Bağımsız Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Üyelikte size bir çanta armağan ediliyor mutlak shake ve shaker adresinize gelmektedir. Onu alıp kullanabilirsiniz ilk üye başüstüneğunuzda şu demek oluyor ki ilk üyeliğiniz bir paket ile onurlandırılmış oluyorsunuz ve ondan sonra devam edersiniz.

·        Üyelik formunu doldurduktan sonra Herbalife sistemine giriş yapabilmek ve eminğinizi çıkarmak midein PIN kodu oluşturmalkaloriız.

Herbalife kilo denetleme rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak teşhisnmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan koca Herbalife üyesi evetğu ve Herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozettir.

herbalife

Report this page